MASMCGLCE16AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE16AE3
JLCPCB Part #
C2628786
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 16V 17.8V 26V 57A 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)