MXLSMCG10CAE3
MFR.Part #
MXLSMCG10CAE3
JLCPCB Part #
C2628496
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
1.5kW 10V 11.1V 17V 88.2A TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS