MASMCGLCE15AE3
MFR.Part #
MASMCGLCE15AE3
JLCPCB Part #
C2628693
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 15V 16.7V 24.4V 5uA 61A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)