MXSMCGLCE11AE3
MFR.Part #
MXSMCGLCE11AE3
JLCPCB Part #
C2630611
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 11V 12.2V 18.2V 5uA 82A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS