MART100KP300CA
MFR.Part #
MART100KP300CA
JLCPCB Part #
C2634175
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 170A 300V 333V 590V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)