MA5KP58CA
MFR.Part #
MA5KP58CA
JLCPCB Part #
C3714421
Description
-65℃~+150℃ 53A 58V 5kW 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)