PIC17C762-16I/PT
MFR.Part #
PIC17C762-16I/PT
JLCPCB Part #
C635532
Package
TQFP-80(12x12)
Description
-40℃~+85℃ 16KB 16MHz 4.5V~5.5V 66 678Byte 8 Bit External OTP PIC TQFP-80(12x12) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS