MAPLAD7.5KP22A
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP22A
JLCPCB Part #
C2626773
Description
-55℃~+150℃ 10uA 211A 22V 24.4V 35.5V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)