MAPLAD7.5KP22CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP22CA
JLCPCB Part #
C2626825
Description
-55℃~+150℃ 10uA 211A 22V 24.4V 35.5V 7.5kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)