MXPLAD7.5KP22A
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP22A
JLCPCB Part #
C2630085
Description
-55℃~+150℃ 10uA 211A 22V 26.9V 7.5kW@10/1000us TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS