MAPLAD7.5KP14CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP14CA
JLCPCB Part #
C2626655
Description
-55℃~+150℃ 14V 15.6V 23.2V 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)