MAPLAD7.5KP12CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP12CA
JLCPCB Part #
C3707038
Description
12V 13.3V 19.9V 377A 7.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)