MAPLAD7.5KP16CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP16CA
JLCPCB Part #
C2626664
Description
-55℃~+150℃ 10uA 16V 17.8V 26V 288A 7.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)