MPLAD6.5KP45CAE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP45CAE3
JLCPCB Part #
C2625903
Description
-55℃~+150℃ 10uA 45V 50V 6.5kW 72.7V 89A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS