MAPLAD7.5KP17CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP17CA
JLCPCB Part #
C2626641
Description
-55℃~+150℃ 10uA 17V 18.9V 27.6V 272A 7.5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)