SMCJ43AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ43AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2447622
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 1uA 21.6A 43V 47.8V 69.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS