MAPLAD6.5KP40CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP40CA
JLCPCB Part #
C2626663
Description
-55℃~+150℃ 101A 10uA 40V 44.4V 6.5kW 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)