MAPLAD7.5KP30CA
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP30CA
JLCPCB Part #
C2626915
Description
-55℃~+150℃ 30V 33.3V 48.4V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)