MAPLAD6.5KP33A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP33A
JLCPCB Part #
C2626565
Description
10uA 123A 33V 36.7V 53.3V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)