MAPLAD6.5KP22A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP22A
JLCPCB Part #
C2626585
Description
183A 22V 24.4V 35.5V 6.5kW TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)