MAPLAD6.5KP48A
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP48A
JLCPCB Part #
C2626436
Description
-55℃~+150℃ 10uA 48V 53.3V 6.5kW 77.4V 85A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)