MAPLAD6.5KP18CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP18CA
JLCPCB Part #
C3700712
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 18V 20V 223A 29.2V 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)