MAPLAD6.5KP11CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP11CA
JLCPCB Part #
C3714821
Package
PLAD
Description
10uA 11V 12.2V 18.2V 358A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)