MAPLAD6.5KP13AE3
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP13AE3
JLCPCB Part #
C2627519
Package
Mini-PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)