MPLAD6.5KP13AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP13AE3
JLCPCB Part #
C2625646
Description
-55℃~+150℃ 10uA 13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS