MAPLAD36KP24A
MFR.Part #
MAPLAD36KP24A
JLCPCB Part #
C2633096
Description
10uA 24V 26.7V 36kW 39.8V 905A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)