MX1.5KE62CA
MFR.Part #
MX1.5KE62CA
JLCPCB Part #
C2630826
Description
1.5kW 17.7A 53V 58.9V 85V TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS