MPLAD15KP7.0CA
MFR.Part #
MPLAD15KP7.0CA
JLCPCB Part #
C2630422
Description
1.251kA 12V 15kW 3mA 7.78V 7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)