MAPLAD30KP28A
MFR.Part #
MAPLAD30KP28A
JLCPCB Part #
C2630738
Description
-55℃~+150℃ 10uA 28V 30kW 31.1V 46.4V 645A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)