MAPLAD36KP28AE3
MFR.Part #
MAPLAD36KP28AE3
JLCPCB Part #
C2633167
Description
-55℃~+150℃ 28V 31.1V 36kW 46.4V 776A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS