MAPLAD30KP200A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD30KP200A
JLCPCB Part #
C2632708
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 200V 222V 30kW 322V 94A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)