MAPLAD30KP20CA
MFR.Part #
MAPLAD30KP20CA
JLCPCB Part #
C3711892
Description
-55℃~+150℃ 20V 22.2V 30kW 34V 45uA 882A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)