MAPLAD30KP220A
MFR.Part #
MAPLAD30KP220A
JLCPCB Part #
C2632701
Description
-55℃~+150℃ 10uA 220V 245V 30kW 356V 84A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)