MAPLAD18KP90CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP90CA
JLCPCB Part #
C2632107
Description
-55℃~+150℃ 1.169kA 10V 15.4V 18kW 9V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)