MAPLAD18KP60CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP60CA
JLCPCB Part #
C3714780
Description
-55℃~+150℃ 10uA 186A 18kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)