MXP4KE400CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXP4KE400CAE3
JLCPCB Part #
C2632236
Package
DO-41(DO-204AL)
Description
1A 342V 380V 400W 548V TVS DO-41(DO-204AL) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS