MAPLAD18KP33CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAPLAD18KP33CA
JLCPCB Part #
C2632176
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 338A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)