MXLPLAD18KP11A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP11A
JLCPCB Part #
C2633230
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 18kW 989A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS