MXPLAD18KP120A
MFR.Part #
MXPLAD18KP120A
JLCPCB Part #
C2630918
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120V 133V 18kW 193V 94A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS