MAPLAD18KP26A
MFR.Part #
MAPLAD18KP26A
JLCPCB Part #
C2631559
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 26V 28.9V 42.1V 428A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)