MAPLAD18KP24A
MFR.Part #
MAPLAD18KP24A
JLCPCB Part #
C2631544
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 24V 26.7V 38.9V 463A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)