MPLAD18KP14A
MFR.Part #
MPLAD18KP14A
JLCPCB Part #
C2631771
Description
-55℃~+150℃ 10uA 14V 15.6V 18kW 23.2V 776A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)