MAPLAD18KP26CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP26CA
JLCPCB Part #
C2631979
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 26V 28.9V 42.1V 428A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)