MAPLAD15KP30CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP30CA
JLCPCB Part #
C2631787
Description
-55℃~+150℃ 15kW 309A 30V 33.3V 48.4V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)