MAPLAD18KP11CA
MFR.Part #
MAPLAD18KP11CA
JLCPCB Part #
C2632041
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 18kW 989A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)