MAPLAD15KP78CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP78CA
JLCPCB Part #
C3702990
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120A 126V 15kW 78V 86.7V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)