MAPLAD15KP58CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP58CA
JLCPCB Part #
C2635334
Description
-55℃~+150℃ 159A 15kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)