MXLSMLJ170CAE3
MFR.Part #
MXLSMLJ170CAE3
JLCPCB Part #
C2627608
Description
-65℃~+150℃ 11A 170V 189V 275V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS