MAPLAD15KP7.0CA
MFR.Part #
MAPLAD15KP7.0CA
JLCPCB Part #
C2635350
Description
-55℃~+150℃ 1.251kA 12V 15kW 3mA 7.78V 7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)