MAPLAD36KP64CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP64CA
JLCPCB Part #
C2632963
Description
-55℃~+150℃ 103V 10uA 350A 36kW 64V 71.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)